Zegary Nextime – bo liczy się czas

Czas rządzi się swoimi prawami. Czasem wydaje nam się, że idzie wolno jak żółw, czasem pędzi nieubłaganie. Patrząc jednak na zegar, widzimy, że ciągle jest taki sam. Że tak naprawdę się nie zmienia, że idzie swoim tempem. Teraz zależy tylko na jaki zegar patrzymy.

alarm.jpg

Holenderska firma NeXtime jest liderem w Europie jeśli chodzi o produkcję zegarów. Posiada swoje filie w dwunastu europejskich krajach, które rozprowadzają oryginalne zegary do wielu miejsc na świecie.

basic.jpg

Każda kolekcja, a także pojedyncze zegary są tworzone przez wybitnych projektantów, którzy postarali się, aby zegary były nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim zabawne. Bo taki ma być czas.

classic.jpg

NeXtime w swoich kolekcjach posiada ponad 500 wzorów zegarów, zaprojektowanych mi.in przez Andree Prigent (autorkę obrazków dla dzieci, kartek okolicznościowych), Debore Jedwab (brytyjską projektantkę, współpracującą również z innymi znanymi firmami, jak: Rosenthal, Villeroy and Boch, Acme Studio, Dunoon, Koziol, The Box), Catherine Nicolas (projektantkę z „wewnętrznym dzieckiem”) Barisa Klop (twórcę produktów ze stali nierdzewnej), Eve Van Emde Boas (ilustratorkę), Jack Weisselberger (projektanta wnętrz i producenta zegarów), Marka Hughes (malarza), Rike Beekman (projektantkę) i wielu, wielu innych. NeXtime znalazł naprawdę wspaniałych artystów, którzy pomogli wykreować firmę i stworzyć niepowtarzalny styl.

color.jpg

Najważniejszą funkcją zegarów NeXtime po odmierzaniu czasu, jest dekorowanie wnętrz. Dzięki wielu oryginalnym modelom w ofercie firmy, każdy z nas ma możliwość dobrania odpowiedniego zegara do swojego mieszkania.

fun.jpg

Zróżnicowana oferta pozwala na umieszczanie zegarów NeXtime nie tylko w domu, ale także w hotelach, sklepach, restauracjach, pubach, szkołach, biurach, firmach, bankach, instytucjach publicznych i wszędzie tam, gdzie zegar jest po prostu niezbędny.

nextime1.jpg

Jeśli dotychczas nic nie przypadło Ci do gustu z oferty NeXtime, na pewno wkrótce powstanie coś, co Ci się na pewno spodoba, gdyż studia projektowe firmy wciąż pracują nad nowymi wzorami. Najważniejsze, by iść z duchem czasu i wpasować się w panującą modę w projektowaniu wnętrz i przede wszystkim w zróżnicowane gusta klientów.

nextime2.jpg

Zegary NeXtime zostały wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, takich jak: stal nierdzewna, szkło, drewno czy tworzywa sztuczne. Masz pewność, że kupując zegar właśnie tej firmy, dostajesz nie tylko świetny design, ale i wysokiej jakości produkt.

projection.jpg

Każdy zegar ma w sobie coś. Możesz udekorować pokój swojego dziecka pięknym zegarem z kreskówkowym motywem. Do pokoju dziennego możesz dobrać elegancki zegar z drewnianymi elementami. Do nowoczesnej kuchni przypasuje zegar ze stali nierdzewnej. W romantycznej sypialni zawiesić możesz elegancki, złocony zegar. W pokoju nastolatka znajdzie się miejsce na zegar z idolem, zaś w bibliotece prosty zegar bez cyferblatu. W biurze na ścianie czarna tablica z zegarem pomoże w zorganizowaniu sobie pracy.

skeleton.jpg

Firma ma wiele projektów w ofercie i nie musisz się ograniczać w doborze. Dopasujesz zegar do ściany, mebli, nastroju panującego we wnętrzu czy do gustu domowników. Istnieje tyle możliwości – stolik zegar, zasłona zegar, zegar wyświetlany na ścianie, zegar z ramkami na zdjęcia itp. Czas będzie się wspaniale prezentował na nowym zegarze NeXtime.
steel.jpg

źródło: Nextime
fot. Nextime


Fatal error: Call to undefined function comments_only_number() in /home/users/wnetrzeforto/public_html/wp-content/themes/dom-i-ogrod/comments.php on line 5