Szklane drzwi…

Wystrój wnętrza zależy od Twojej wyobraźni i pomysłów, a także materiałów wykończeniowych, jakie można znaleźć na rynku. Wnętrze może być stonowane, zupełnie proste i bez udziwnień, może także być ozdobione w dość niekonwencjonalny sposób. To wnętrze, na które z pewnością zwrócisz uwagę.

drzwi.jpg

„Szklane domy” – czyli wnętrza, w których dominuje szkło, zarówno w formie mebla, jak i przedmiotów funkcjonalnych, takich jak drzwi czy okna. Gdy wydaje Ci się, że masz do wyboru jedynie sklejkę, plastik lub drewno, do akcji wkracza szkło. Szkło, które może Cię zachwycić lub nie, ale na pewno nie przejdziesz obok niego obojętnie.

szklane.jpg

Wytwarzane unikalną techniką kolorowe szkło, nadaje się zarówno do produkcji okien jak i drzwi. Tafla szkła poddawana jest kształtowaniu w wysokiej temperaturze, dzięki czemu można tworzyć na jej powierzchni fantazyjne wzory, które mają przypominać płaskorzeźby.

drzwi-szklane.jpg

Możesz zamówić do swojego wnętrza drzwi futrynowe, bezfutrynowe, przesuwane, wahadłowe, duże lub małe okna – otwierane lub nie. Jeśli najdzie Cię ochota do zmiany wyglądu łazienki możesz również wstawić do niej kolorowe szkło w formie kabiny prysznicowej lub sauny.

szklanedrzwi2.jpg

Producent poleca również inne zastosowania. Możesz wykorzystać dane szkło jako formę ozdoby ściany – dodatkowo je podświetlając i tworząc magiczne refleksy. Wybierasz po prostu kolor, wzór i masz jedyną i niepowtarzalną ozdobę domu.

drzwi-szklane1.jpg

Jeśli nie drzwi czy okna, to co? Więcej przestrzeni z zachowaniem podziałów? – Ścianka działowa, czy parawan wykonana ze szkła w tej technice to doskonałe rozwiązanie – nie zmniejszysz optycznie mieszkania, a w dodatku stworzysz rozświetlone kolorami wnętrze. Możesz również ozdobić w ten sposób swoje meble – co powiesz na zupełnie inne fronty szafek w kuchni?

szklanedrzwi.jpg

Kolorowe szkło jest hartowane, dzięki czemu może być stosowane w wielu miejscach, a Ty masz pewność, że Twoje wnętrze będzie oryginalne i niepowtarzalne, do tego pełne ciepłego światła i Twoich ulubionych kolorów. To szkło, które na pewno nie stworzy chłodnego wnętrza. Idealne rozwiązanie dla osób, które lubią np. witraże, ale ta forma ozdób nie pasuje do ich wnętrz. Nowoczesne szkło hartowane – to trochę romantycznej sztuki w przedmiotach codziennego użytku. Szklane drzwi zamówisz na stronie: Extrahome.

źródło: Extrahome
fot. Extrahome


Fatal error: Call to undefined function comments_only_number() in /home/users/wnetrzeforto/public_html/wp-content/themes/dom-i-ogrod/comments.php on line 5